Джерела світла

Компанія ELCOR має великий асортимент. Для комфортного замовлення залиште заявку або зателефонуйте і менеджер вас проконсультує і підбере кращу продукцію під вашу потребу.

Компанія ELCOR має "ПАТЕНТИ" на свою продукцію по Розеткам і Вимикачам, що дозволяє своїм клієнтам-партнерам отримати додаткову безпеку від підробок.

Замовити Скачати каталог

Джерелом світла є будь-який об'єкт, що випромінює електромагнітну енергію в видимому спектру. За своєю природою підрозділяються на штучні і натуральні.

Класифікація джерел світла:

Лампи розжарювання – освітлювальний прилад, штучного джерела світла. Світло випромінюється нагрітим металевою спіраллю, коли протікає через нього електричний струм.

Газорозрядні лампи - джерело світла, яке випромінює енергію в видимому діапазоні. Фізична основа-електричний розряд в парах металів.

Лампа люмінесцентна - це газорозрядне джерело світла, світловий потік якого визначається переважно світіння фосфора під дією викиду ультрафіолетових випромінювань; Видиме світіння розряду не перевищує кілька відсотків. Люмінесцентні лампи широко використовуються для загального освітлення, і їх світловий вплив в кілька разів більше, ніж у ламп розжарювання тієї ж мети. Срок життя може бути до 20 разів довше, ніж лампи розжарювання.

Галогенні лампи - лампа розжарювання в балон який додав Буферні газові пари галогенів (бром або йод). Це збільшує термін служби лампи до 4 000 годин.

Компактна Лампа люмінесцентна (КЛЛ) або енергозберігаюча лампа люмінесцентна. Лампа з меншими вимірами і менш чутливі до механічних пошкоджень.

Світлодіодна лампа - напівпровідниковий пристрій, який випромінює некогерентне світло при одночасному проходженні електричного струму.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email