Кабельно-провідникова продукція

Компанія ELCOR має великий асортимент. Для комфортного замовлення залиште заявку або зателефонуйте і менеджер вас проконсультує і підбере кращу продукцію під вашу потребу.

Компанія ELCOR має "ПАТЕНТИ" на свою продукцію по Розеткам і Вимикачам, що дозволяє своїм клієнтам-партнерам отримати додаткову безпеку від підробок.

Замовити Скачати каталог

В умовах динамічно розвивається промисловості, кабельно-провідникова продукція набула широкої популярності і зайняла своє гідне місце. Вона використовується практично у всіх сферах діяльності людства. Виробництво цього обладнання налічує понад 1000 найменувань, але всі ці різновиди об'єднані фахівцями в 2 великі групи, в залежності від області застосування і матеріалу виготовлення. З огляду на тип матеріалу, виділяють мідні і алюмінієві дроти та кабелі.
Алюмінієва продукція користується великим попитом, ніж її аналог - мідна, навіть, незважаючи на те, що перша коштує значно дорожче. Але, практика показує, що мідні дроти наділені здатністю витримувати велике навантаження, ніж алюмінієві, і термін їх експлуатації істотно вище, тому необхідно задуматися, на якому саме вигляді варто зупинити свій вибір.

Залежно від сфери застосування кабельно-провідникова продукція включає в свій перелік силові кабелі та проводи, в свою чергу вони можуть мати як пластмасову, так і гумову ізоляцію, а так само телефонні, автотракторної, установчі, з'єднувальні, дроти для проведення вибухових робіт і багато інші.

Наприклад, для електростанції найбільше підійдуть саме дроти силового типу, для різноманітних пристроїв зв'язку - телефонні, а для автотранспорту - автотракторної. Сучасне житлове будівництво не може обходитися без наявності спеціального провідникового матеріалу трьохжильного типу, активно використовується для проведення електромереж в будинках в цілому і в квартирах зокрема. Пояснити таке затребуване положення трьохжильного кабелю не складає труднощів: одна з першорядних причин - це той факт, що люди не можуть обходитися без побутової техніки, що вимагає заземлення при експлуатації.

Статистика свідчить, що останнім часом істотно збільшився попит на устаткування, що є споживачем електроенергії і основною характеристикою якого виступає здатність витримувати інтенсивні навантаження струму. Сюди можна віднести кондиціонери, електроплити, водонагрівачі і багато іншої техніки. Відповідно, можна зробити висновок і без експертної оцінки, що силовий кабель буде затребуваний ще довгий час. А з появою сучасних цифрових АТС можна спостерігати постійне вдосконалення телефонно-кабельной продукції, що сприяє розвиткові та поліпшенню якості зв'язку.

Незалежно від того, для яких цілей Вам необхідний провід або кабель, купити можна будь-яку їх різновид, так як підприємств, що спеціалізуються на цій продукції, велика кількість.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email