Заклад дошкільної освіти комбіновано типу "Карамелька"

Будівництво дитячого навчального закладу, розташованого у Солом'янському районі м.Києва, за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 81-а,  розпочалося ще у 80-х роках ХХ століття, однак, через відсутність фінансування його було призупинено. Майже 40 років заклад чекав своєї черги. Нині він виглядає як перлина у старенькому мікрорайоні -- новий яскравий дитячий садочок побудований за найсучаснішими стандартами.  У будівлі садка, крім затишних спалень та ігрових кімнат, облаштовано  спеціальні зали для занять музикою та фізкультурою, басейн для плавання, сучасний зручний харчоблок, кабінети психолога і логопеда,  комп'ютерний клас,  прально-прасувальні приміщення, медичний блок з фізіотерапевтичним кабінетом та ізолятором.

Нам дуже приємно мати безпосереднє відношення до створення затишку і комфортної атмосфери в стінах цього дитячого садочка. Професійна команда наших електриків  більше ніж півроку трудилась, проводячи весь комплекс електромонтажних робіт від прокладки кабелю до монтажу світильників, розеток і вимикачів. Всі ці роботи проводились відповідно до чітко визначених правил безпеки і з урахуванням того факту, що в приміщеннях будуть постійно перебувати маленькі діти.

Значну роль було приділено підбору освітлення, адже штучне освітлення в дитячому садочку повинно бути  нешкідливим і безпечним для його вихованців. Використання світлодіодних світильників для внутрішнього освітлення приміщень в школі чи дитсадку вже не є новацією. Світлодіодне світло близьке по колірній температурі до природного освітлення, дає хорошу рівномірну освітленість, що перешкоджає розвитку короткозорості у дітей, а ефективність навчального процесу поліпшується: підвищується уважність, зменшується стомлюваність дітей. Якісні світлодіодні світильники ТМ ELCOR, що використовувались у проекті,  не мерехтять, забезпечують необхідний рівень освітленості  та звісно істотно знижують витрати на електроенергію і скорочують витрати на їх обслуговування .

Злагоджена командна робота від поставки матеріалів до безпосереднього електромонтажу завжди дає хороші результати. 

Надіємось діткам в стінах нового дитячого садка завжди буде затишно і комфортно,  адже доброзичлива і комфортна обстановка сприяє гарному настрою і гармонійному розвитку дитини.

Реконструкція кінотеатру «Жовтень» на вул.Костянтинівській, 24 в Подільському районі в м.Києві

У жовтні 2015 року кінотеатр «Жовтень» був відкритий після масштабної реконструкції і повного технічного переоснащення. Вибрані дизайнерами концепції були втілені в життя завдяки новітнім технологіям і професіоналізму працівників нашої компанії, які брали активну участь в постачанні і підборі освітлення. Коректний вибір світлотехніки з найширшого асортименту світильників для внутрішнього освітлення забезпечує естетику і функціональність системи в оновленому кінотеатрі.

Дитячий садок № 383 на вул. Гарматній, 41 у Солом´янському районі в м.Києві

У вересні 2015 офіційно було відкрито після реконструкції дитячий садок № 383 на вулиці Гарматній, 41 в Солом'янському районі Києва. Було не просто відновлено будівлю дитсадка, побудованого ще в 1964 році, а й розширено його, побудувавши 3-й поверх, проведено повну заміну інженерних мереж, замінено системи освітлення, враховуючи всі вимоги щодо якості світла для маленьких дітей, встановлено енергозберігаючі вікна, утеплений фасад , облаштовано територію. На даному об'єкті використовувалися світильники, які створюють комфортне освітлення і гармонійно вписуються в загальний дизайн дитсадка.

Середня загальноосвітня школа №128 на вул.Раїси Окіпної, 6 у Дніпровському районі в м.Києві

1 вересня 2015 р офіційно було відкрито після реконструкції з прибудовою середньої школи №128 на вул. Раїси Окіпної, 6, в Дніпровському районі. Згідно з технічним завданням, були проведені будівельні та оздоблювальні роботи в приміщеннях, облаштування підвісних стель, підлоги і перекриттів, заміна світильників і прорахунок ефективного освітлення в класах, басейні, спортзалі, реконструкція зовнішнього освітлення, ремонт горища, заміна вікон і дверей, гідроізоляція і облицювання чаші басейну, прокладання побутових комунікацій, благоустрій території. Нашою метою було підібрати різноманітні варіанти світильників для забезпечення максимально комфортних умов для школярів в різних приміщеннях. Завдання виконано на всі 100%.

Житловий будинок на вул. Донця, 2-А у Солом’янському районі в м.Києві

Повна комплектація об'єкта - системи лотків, труб і аксесуарів ТМ «ДКС», кабельно-провідникова продукція, світильники, електроустановочні вироби. Індивідуальний підхід і висока кваліфікація наших фахівців, постачання якісних матеріалів відомих виробників для електромонтажу, дозволяє нам бути впевненими в якості всього спектра виконуваних робіт по електриці приміщень на цьому об'єкті.

Дитячий садок на вул.Вишняківській, 8-Б у Дарницькому районі в м.Києві

У грудні 2016 року в Києві на вул. Вишняківська, 8-Б відкрили новий дитсадок №791. Особливу увагу було приділено питанням енергозбереження: облаштовано утеплений фасад, передбачені системи вентиляції з рекуперацією повітря, встановлено енергозберігаюче освітлення. На сьогоднішній день найбільш енергоефективними і інноваційними по праву є системи освітлення на основі світлодіодів, тому заміна світильників з застарілими лампами на світлодіодні освітлювальні прилади значно знижує споживання електрики, мінімізує витрати на обслуговування системи освітлення, вивільняє додаткові потужності. Саме ці технології і були застосовані на цьому об'єкті. Сад працює по системі «розумне будівлю», оснащений: серверної, через яку здійснюється життєзабезпечення закладу, інтерактивними дошками, зовнішніми і внутрішніми камерами відеоспостереження. Цей дитячий сад на сьогодні є одним з найсучасніших в Україні.

Дитячий садок № 423 на вул. Дегтярівській, 43-А у Шевченківському районі в м.Києві

21 грудня 2016 року в Києві на вул. Дегтярівській, 43-А відкрили капітально відремонтований дитячий садок №423. Особливу увагу було приділено питанням енергозбереження: облаштовано утеплений фасад, передбачені системи вентиляції з рекуперацією повітря, встановлено енергозберігаюче освітлення. На сьогоднішній день найбільш енергоефективними і інноваційними по праву є системи освітлення на основі світлодіодів, тому заміна світильників з застарілими лампами на світлодіодні освітлювальні прилади значно знижує споживання електрики, мінімізує витрати на обслуговування системи освітлення, вивільняє додаткові потужності. Саме ці технології і були застосовані на цьому об'єкті.

Центр реабілітації дітей-інвалідів на вул. Олени Теліги, 37-Г у Шевченківському районі в м.Києві

27 грудня 2016 року в Києві відкрили перший і єдиний в Україні центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Центр розмістився в реконструйованому приміщенні колишнього дитсадка на вулиці О. Теліги, 37Г. Розробка проекту освітлення, заснована на розрахункових даних, дозволила провести грамотну модернізацію освітлювальної системи, оптимізувати загальне освітлення приміщення і окремих робочих місць і вирішити інші важливі завдання.

Центр надання адміністративних послуг на вул. Олійника, 21 у Дарницькому районі в м.Києві

У грудні 2016 р відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг по вулиці Олійника, 21. Це сучасний і зручний офіс, в якому надається значний перелік послуг і сервісів. Реконструкція передбачала не тільки змінити дизайн приміщення, але і зробити все для того, щоб люди, які знаходяться тут, могли розміститися комфортно. Одну з найбільш важливих ролей тут грає світло. Оптимізація освітлення приміщень і робочих місць виконана з урахуванням таких параметрів, як призначення об'єкта, співвідношення природного і штучного світла, навантаження на зір персоналу під час робочого процесу і т. Д. Проект, підготовлений відповідно до діючих стандартів, дозволив запровадити комфортну і безпечну для людини систему освітлення.
Створення таких проектів - це можливість зробити інфраструктуру Києва більш зручною та сучасною.

Центр соціальних служб на вул. Гната Юри, 14-Б у Святошинському районі в м.Києві

У червні 2017 р відбулося урочисте відкриття Центр соціальних служб по вулиці Гната Юри, 14-Б, Святошинського району м.Києва. Після проведення масштабної реконструкції - це новий надіноваційний простір для оперативного сприяння з державними органами соціальної допомоги. Реконструкція передбачала не тільки змінити дизайн приміщення, але і зробити все для того, щоб люди, які знаходяться тут, могли розміститися комфортно. Одну з найбільш важливих ролей тут грає світло. Оптимізація освітлення приміщень і робочих місць виконана з урахуванням таких параметрів, як призначення об'єкта, співвідношення природного і штучного світла, навантаження на зір персоналу під час робочого процесу і т.д. Проект, підготовлений відповідно до діючих стандартів, дозволив запровадити комфортну і безпечну для людини систему освітлення.
Стриманий мінімалістичний дизайн інтер'єру це майбутнє нових адміністративних будівель Києва.

Середня загальноосвітня школа на вул. Тетяни Яблонської, 12 у Солом’янському районі в м.Києві

1 вересня 2017 року було урочисто відкрито нову будівлю для навчально-освітнього комплексу "Ерудит" в Солом'янському районі на перетині вулиць Лебедєва-Кумача та Тетяни Яблонської. Наші професійні фахівці разом з працівниками проектної організації розробили проектні рішення внутрішнього і зовнішнього освітлення, для реалізації якісної та енергоефективної системи освітлення в новій будівлі школи. Для економії електроенергії встановлювалося тільки енергоефективне обладнання і LED-освітлення. Школа оснащена за всіма сучасними технологіями.

Київський велотрек на вул. Б.Хмельницького у Шевченківському районі у м.Києві

20 травня 2017 року в Києві урочисто відкрили велотрек і Центр велосипедної культури. В ході реконструкції відновили гоночне полотно і трибуни, облаштували бігову доріжку. Адміністративно-спортивне будівля повністю відремонтували і тепер там розміщуються майстерні, бокси для зберігання техніки, медпункт і адміністрація. Грамотно спроектоване і підібране освітлення для велотреку відповідає всім сучасним вимогам до споруд такого класу і перетворило його в справжній центр велосипедної культури столиці, забезпечує безпеку об'єкта і виконує декоративну роль.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email