Освітлення

Компанія ELCOR має великий асортимент. Для комфортного замовлення залиште заявку або зателефонуйте і менеджер вас проконсультує і підбере кращу продукцію під вашу потребу.

Компанія ELCOR має "ПАТЕНТИ" на свою продукцію по Розеткам і Вимикачам, що дозволяє своїм клієнтам-партнерам отримати додаткову безпеку від підробок.

Замовити Скачати каталог

Світильники є штучним джерелом світла, пристрій, який перерозподіляє світ лампочки (лампи) всередині великих тілесних кутів і забезпечує кутовий концентрації світлового потоку. Основною метою світила є розсіювання і напрям світла для освітлення будівель, їх внутрішні приміщення, прилеглі до будівель територій, вулиць і т. д. Світильники можуть також виконувати декоративну функцію і функцію сигналізації.

Класифікація освітлення:

  • По світловим функціям.

  • За умовами експлуатації

  • За характером світлорозподілу

  • За типом ламп.

  • По формі фотометричного тіла.

  • По ступеню захисту.

Класифікація по методам кріплення або установки.

Класифікація за способом живлення лампи і т.д.

Також в освітлення входять прожектор.

Прожектор – світловий прибор, що розподіляє світ лампи всередині невеликих тілесних кутів і забезпечують кутову концентрацію світлового потоку. У центрі уваги світловий потік лампи сконцентрований в обмеженому просторовій кут за допомогою дзеркала або дзеркально-об'єктиву оптичної системи.

Точкові світильники призначені для освітлення відкритих просторів вимагають обов'язкового захисту від пилу і вологи.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email