Низьковольтне обладнання

Компанія ELCOR має великий асортимент. Для комфортного замовлення залиште заявку або зателефонуйте і менеджер вас проконсультує і підбере кращу продукцію під вашу потребу.

Компанія ELCOR має "ПАТЕНТИ" на свою продукцію по Розеткам і Вимикачам, що дозволяє своїм клієнтам-партнерам отримати додаткову безпеку від підробок.

Замовити Скачати каталог

До низьковольтного обладнання відносяться автоматичні вимикачі.
Автоматичний вимикач (автомат) являє собою пристрій, призначений для нетривалого відкривання і ланцюгів електричного контуру і довго проходить на ньому струм, а також для автоматичного руйнування ланцюгів при виникненні в них разлічниханомальних умов. Схема перемикання відбувається між механічно рухомих контактів. Автомати відрізняються в їх виконанні, характеризується власним часом відгуку, тобто час від появи короткого замикання струму до початку дивергенції контактів (до появи дуги). Зазвичай цей час більше, тим більше номінального струму, як з його збільшенням ваги деталей і моментів їх інерції збільшується швидше, ніж діючі сили. Його власний час відгуку зменшується, коли короткочасний струм збільшується. Все це ускладнює точне відмінність між різними групами.

Перша група включає в себе найбільш поширені автомати змінного і постійного струму, які зазвичай не мають особливих вимог до виконання або ці вимоги є низькими.

Універсальні автомати використовуються в промислових підприємствах, на електричних станціях і підстанціях, на судах і т. Д Інсталяційні машини використовуються в тому ж місці, що і універсальні, і, крім того, в громадських будівлях і житлових приміщеннях для захисту Освітлювальні мережі. Інсталяційні машини, які відповідають всім вимогам для монтажу виробів і спеціально розроблених для монтажу в квартирах, іноді називаються побутовими машинами.

Друга група включає в себе швидкодіючі автомати, як правило, проводиться на номінальних постійних струмів з 500 до 10 000 А і мають свого часу відключення при великих токах в межах. Їх Характерною особливістю є те, що вся структура підпорядкована вимогу для підвищення продуктивності, яка необхідна для захисту агрегатів, що перетворюють змінний струм в постійний, які завжди дуже чутливі.

Перші дві групи включають автомати, які комутують ланцюги, в якій є аномальне явище. Третя група включає в себе поля гасіння автомата, які відключають обмотку збудження генераторів при короткому замиканні в основній схемі генератора.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email