Персонал - це наша сила

Кар'єра

Кадрова політика підприємства передбачає послідовність та систематичність в підборі персоналу, як виробничого, так і департаменту продажів. Персонал регулярно проходить навчальні внутрішні семінари, відвідує спеціалізовані тренінги, які проводять представники компаній-постачальників, а також спеціалізовані компанії.

ELCOR завжди відкрита для кандидатів, які бажають реалізувати себе в провідній компанії в сфері електро-світлотехніки.

Якщо Ви працелюбні і налаштовані на результат в команді, готові до навчання та професійного росту, пропонуємо Вам розглянути наші вакансії.

 

Вакансії

Якщо Ви молоді, активні, вмієте ставити цілі та досягати їх, якщо Ви шукаєте команду, де могли б реалізувати свій потенціал і стати експертом своєї справи, то нам з Вами по дорозі.

На даній сторінці ви можете побачити інформацію з актуальних вакансіях нашої компанії. Крім того, ми завжди відкриті для конструктивної співпраці, і якщо Вас цікавить робота в нашій компанії - ми з радістю розглянемо Ваше резюме, яке Ви можете відправити нам на електронну адресу: kadri2000@ukr.net. Всі резюме розглядаються з дотриманням повної конфіденційності.

Кандидати, які нас зацікавили, будуть запрошені на співбесіду, для знайомства і визначення перспектив взаємовигідної співпраці. В результаті визначаються оптимальні кандидати на наявні в компанії вакансії.

Після цього проводиться другий етап, на якому уточнюється коло функціональних обов'язків і проводиться фінальна співбесіда з керівником. При обопільній зацікавленості, ми з радістю Вас приймемо в наш колектив!

Відправити резюме
Зростаємо кожного дня
18Років на ринку
417Працівників
5013Щасливих клієнтів
Нашi вакансiї
Супервайзер
Продавець-консультант
Менеджер з продажу
Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email