Кабеленесущі системи

Компанія ELCOR має великий асортимент. Для комфортного замовлення залиште заявку або зателефонуйте і менеджер вас проконсультує і підбере кращу продукцію під вашу потребу.

Компанія ELCOR має "ПАТЕНТИ" на свою продукцію по Розеткам і Вимикачам, що дозволяє своїм клієнтам-партнерам отримати додаткову безпеку від підробок.

Замовити Скачати каталог

Металорукав.

У наш час прогресу і новітніх технологій була вельми вдало вирішена проблема захисту електропроводки і різних кабелів під час їх укладання. Рішенням став металлорукав для кабелю, який з успіхом застосовується при монтажі проводки, ліній телефонного зв'язку та багато інших. ін.

Металорукав - це свого роду трубопровід гнучкої структури, що виготовляється, як правило, з оцинкованої сталі. Даний матеріал не схильний до корозійного впливу і тому є найнадійнішим способом захисту всіляких кабелів, а так же електропроводки від різного роду механічних пошкоджень.

Крім того металлорукав для електропроводки і кабеля максимально оберігає його від впливу факторів навколишнього середовища і є екрануючим шаром, який в свою чергу перешкоджає електромагнітних полів і радіоперешкод.

Ще однією позитивною характеристикою є те, що металлорукав запобігає загоряння, можливі при короткому замиканні. Так само даний «гнучкий трубопровід» в промисловості використовують для транспортування різних сипучих матеріалів і пара (в даному випадку маються на увазі вентиляційні системи).

Гофротруба.

Одне з найпростіших, але, разом з тим, геніальних винаходів людства - це гофрована труба (гофротруба). Чим же вона так чудова?

Гофротруба - ця труба зі змінним поперечним перерізом. Короткі ділянки з тонкими стінками і малим діаметром перемежовуються в ній ділянками з більш товстими стінками і великим діаметром. При цьому товстостінні ділянки надають трубі жорсткість в поперечному напрямку і здатність витримувати удари і навантаження, а особливо тонкостінні ділянки дозволяють трубі згинатися практично під будь-яким кутом і навіть розтягуватися в межах, що залежать від виду і загальної довжини труби.

Гофротруба може бути і металевою, але найчастіше вона виконується з пластика. Гнучкість і міцність гофротруби визначили її широке поширення: вона застосовується і в повітроводах систем вентиляції та витяжки, і в сантехніці для з'єднання зливних сифонів з каналізацією, і в кондиціонерах для дренажу конденсату. А для монтажу кабельних ліній електропроводки і різних інших мереж використовується спеціальна електротехнічна гофротруба (гофра) з ПВХ.

Кабель канал.

Кабель-канал це спеціальний короб, що застосовується для створення захисту проводки різного типу. Короб виконаний у вигляді профілю, виготовленого з алюмінію або пластику. Якщо Ви зібралися провести електропроводку відкритого типу, то найкраще заховати її можна в пластикових коробах.

Електропроводка не повинна псувати зовнішній вигляд, виділятися. Всі роботи установки робляться під час ремонту або будівництва.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email